MKE-436-N Professional Glass Keyboard with Touchpad Integrated
MKE-436-N is a high-end design 医療用キーボード with a beautiful glass surface. Vibration sensor touch is included for a brand new typing experience. 2-in-1 combination of touchpad and numeric keypad, just easily press the toggle key button. Panel mount, desktop version for optional. We have standard US QWERTY, French AZERTY, German layout in stock. Logo is customizable with only a small quantity needed.
Categories: デスクトップキーボード, グラスキーボード, 工業用キーボード, キーボード, 医療用キーボード
| 材料 | Tempered Glass + Rugged ABS case |
| Glass capacity | Rigidity>6H, intensity: CS≥450mpa, DOL≥8um |
| Touchpad size | 119.0 x 102.0mm |
| Key size | 18.0 x 18.0mm |
| インターフェース | USB 2.0 |
| EMC規格 | EN 55032:2015、EN 55035:2017 |
| 温度範囲 | 動作時: -20°C ~ +55°C、保管時: -30°C ~ +60°C |
| 互換性 | すべての Windows、Linux、Mac |
| 保証 | 1年 |
| 認証 | CE/FCC/RoHS/IP67 |
| 大きさ | 436.0 x 160.0 x 20.0mm (L * H * W) |
| 重量 | 0.9kg |