| キースイッチ | 500万回以上の作動 |
| インターフェース | PS2/USB/RS232/dot matrix |
| 電源 | 5.0VDC +/-5% |
| 寸法 | 110.0 x 24.0mm |
| 寿命 | 3 to 5 years (under normal working environment) |
| Temperature Range Operate | -20°C to +55°C, Storage: -30°C to +60°C |
| オペレーションシステム | Windows、Linux、Mac |
| 認証 | CE/FCC/RoHS |
| キースイッチ | 500万回以上の作動 |
| インターフェース | PS2/USB/RS232/dot matrix |
| 電源 | 5.0VDC +/-5% |
| 寸法 | 110.0 x 24.0mm |
| 寿命 | 3 to 5 years (under normal working environment) |
| Temperature Range Operate | -20°C to +55°C, Storage: -30°C to +60°C |
| オペレーションシステム | Windows、Linux、Mac |
| 認証 | CE/FCC/RoHS |